Teklif Al

Konica Minolta Yazıcı Kiralama


Konica Minolta Tokya’da 2003 yılında Konica ve Minolta şirketlerinin birleşmesi ile kurulan bir teknoloji şirketidir. Ülkemizde ise faaliyetlerini fotokopi makinesi ve yazıcı satışı ile sürdüren Japon şirket, sağlamlığı ve kaliteli baskı yeteneği ile liderlerin arasında yerini korumaktadır.

Özelikle renkli grupta karşıma oldukça fazla çıkan Konica Minolta düşük işletme maliyeti ve yüksek baskı kalitesi ile mfp renkli yazıcılarda önde gelen isimlerin başındadır. Orta ve büyük işletmelerde sıklıkla tercih edilen bu marka kullanıcıları tarafından da oldukça sevilmektedir. Kiralama sistemlerinde ise Konica Minolta yazıcı kiralama noktasında oldukça avantajlı fiyatlar müşteriye sunabilmektedir. İşletme maliyetleri düşük olan renkli grupta sarf malzeme ve yedek parça gibi giderlerde işletmenin yükünü hafifletmek için tasarlanmıştır.

Firmamız bünyesinde renkli kiralamalarda kullanılan tek marka olması nedeni de yukarıda bahsettiğimiz konulardan oluşmaktadır. Çeyrek yılı aşkın iş tecrübemizle ortaya çıkardığımız kusursuz hizmetler ile doğru mekana doğru ürünü kullanmakla güzel bir yol alarak mutlu müşteriler ile birlikte büyümekteyiz.

Etiketler:
  • #konica minolta fotopi
  • # konica minolta yazıcı
  • # kiralık yazıcı
Yayınlanma Tarihi: 16 Şubat 2020
Beğendiyseniz paylaşın:

İhtiyaçlarınızı tespit edelim, size özel teklif sunalım!

Hangi modelle çalışmayı tercih edersiniz?

Karar vermekte zorlanıyor musunuz?Kiralamanın avantajlarına gözatabilirsiniz.