HakkımızdaMert Büro Makineleri Nedir?

Mehmet MERT Büro Makineleri İth. İhr. Paz. ve San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1996 yılından bu yana fotokopi makinesi satış ve teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Dijital teknolojiler ve doküman üretimi / kopyalaması alanında dünya lideri markaları yakından tanıyan; gelişmeleri güncel olarak takip eden ve uygulayan firmamızın hedefi; yüksek hacimli doküman üretim / kopyalama işleri olan organizasyonlar için birim kopya başına EN EKONOMİK maliyeti sunmaktadır.

Firmamız uzun ömürlü yedek parça ve sarf malzemesi ile kazanç elde edebileceğiniz çözümleri ile her zaman sizin yanınızdadır.
Mehmet MERT Büro Makineleri İth. İhr. Paz. ve San. Tic. Ltd. Şti. siyah / beyaz ve renkli dijital baskı sistemleri başta olmak üzere geniş format renkli ve siyah / beyaz baskı ve tarama sistemleri arşiv doküman tarayıcılar fax cihazları çok fonksiyonlu ofis ürünleri konularında en etkili çözümleri sunmaktadır.

Sizlerin desteği ile sürekli güçlenen Mehmet MERT Büro Makineleri İth. İhr. Paz. ve San. Tic. Ltd. Şti. Satış ve satış sonrası teknik servis desteğine kadar her aşamada tamamen ileri teknoloji, tavizsiz kalite ve müşteri memnuniyeti prensiplerini gözetir ve sizler ile iş birliği yapmaktan son derece mutludur.

İletişime Geç

Hemen Teklif Al

Vizyonumuz

Firmamızın faaliyet gösterdiği pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, sektörünün güvenilir ve saygın kuruluşları denildiğinde akla gelen ilk 3 firma içerisinde olmaktır.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, sektöründe tercih edilen firma olmak ve rekabet güücümüzü artırmak.