Maliyetleri Düşürün, Verimliliği Artırın

Yazıcı Kiralama Hizmeti

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetlerimizle maliyetleri düşürün ve verimliliği artırın. Geniş ürün yelpazemiz ve esnek kiralama seçeneklerimizle, en uygun çözümü bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Detaylı Teklif Al
fotokopi makinesi

Yazıcı Kiralama Nedir?

Fotokopi makinesi kiralama, işletmelere belirli bir süre için fotokopi makinesi kiralamalarına olanak tanıyan bir hizmet modelidir.

Bu hizmet, işletmelerin fotokopi ihtiyaçlarını karşılamak için satın alma maliyetlerinden kaçınmalarını ve esnek bir ödeme planı üzerinden hizmet alabilmelerini sağlar. Kiralama süresi, işletmenin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre ayarlanabilir.

Fotokopi makinesi kiralama hizmetleri, genellikle kurulum, bakım ve teknik destek gibi ek hizmetlerle birlikte sunulur. Ayrıca, teknik destek ve bakım hizmetleri de kiralama süresince sağlanır.

Bu hizmetler, işletmelerin fotokopi makinelerinin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak ve herhangi bir sorun ortaya çıktığında hızlı bir şekilde çözüm sunmak amacıyla sağlanır.

fotokopi çeken bir kadın

Yazıcı Kiralama Avantajları Neler?

Stok Maliyeti Yok

İşletme içi yatırım maliyetlerini düşürerek, doküman işlerinizi tek tuşla yönetirken, makine tedariği, sarf malzeme ve yedek parça gibi stoklama maliyetini ortadan kaldırıyoruz.

Bakım Maliyeti Yok

Kiralama/Satış sonrası hızlı ve güvenilir hizmetimizle, makinelerin aylık periyodik bakımı ücretsiz olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Sizleri, bakım maliyeti masrafından kurtararak kusursuz bir baskı kalitesi sunmaktayız.

Zaman Kaybı Yok

Servis, sarf malzeme ve yedek parça gibi tüm sorumluluklar bize ait olup, sizlere düşen tek görev, makinenizi elektrik ve kağıt ile besleyerek temiz baskı yönetiminizi sağlamak olacaktır.

Size Özel Teklif İster misiniz?

Fotokopi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve maliyetlerinizi azaltacak en uygun çözüm için hemen sizi arayalım!

Yazıcı Kiralama Hizmetinin Sundukları

Nakliye ve Kurulum

Yeni cihazlarınızı ofisinize taşımak ve kurmak için profesyonel nakliye ve kurulum hizmetleri sunuyoruz. Eğitimli personelimiz, cihazların doğru şekilde kurulmasını ve işletmeye alınmasını sağlar.

Sarf Malzeme ve Yedek Parça Tedariği

Sarf malzemelerin tedariğini ve yönetimini üstleniyoruz. Müşterilerimizin malzeme stoklarını sürekli olarak takip ederek, gerektiğinde hızlı bir şekilde temin ediyoruz.

Ücretsiz Mürekkep/Toner

İşletmelerin kesintisiz çalışmasını sağlamak için orijinal ve uyumlu mürekkep/toner desteği sunuyoruz. Her zaman yeterli stokta ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin yanındayız.

Bakım ve Onarım Çözümleri

Fotokopi makinelerinizin düzenli bakımını yaparak performanslarını optimize ediyoruz. Ayrıca, cihazlarda oluşabilecek arızaları hızlı bir şekilde gidermek için uzman teknik destek ekibimiz hizmetinizdedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğin tüm cevaplar burada

Yazıcı kiralama süreci, avantajları ve detayları hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama nasıl yapılır? Neler kiralama sürecine dahildir?

Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama sisteminde makine satın alma işlemi gerçekleştirmeden cihaza sahip olursunuz. Yani makine mülkiyeti kiralama yaptığınız firmaya, kullanım hakkı ise müşteriye aittir. Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama sürecinde makine marka modellerine göre fiyat değişikliği göstererek aylık sabit kira ile bu hizmeti kullanmaya başlarsınız. Kağıt masrafı müşteriye ait olmak üzere geri kalan tüm masraflar kiraladığınız firmaya aittir. Bu masraflar arasında ise; toner, yedek parça, bakım ve teknik servis, makine yatırım bedeli gibi ağır yüklerden tam anlamıyla muaf olursunuz.

Kullanmakta olduğumuz fotokopi makinesi için yetkili servis noktanıza nasıl ulaşım sağlayabilirim?

Kullanmış olduğunuz fotokopi makinesi ve yazıcılarınız için yaşamış olduğunuz arızaları web sitemiz üzerinden bizlere form doldurarak iletebilir veya 0 537 950 1800 numaralı telefondan ulaşarak şikayetinizi belirtebilirsiniz

Fotokopi makinesi ve yazıcı satın alırken nelere dikkat etmemiz gerekir?

Öncelikle işletme içerinizdeki doküman ihtiyaçlarınızı iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Çünkü birçok firma kullanım ihtiyaçlarını tam belirlemediğinden yanlış makine tercihleri yaparak maddi olarak gereksiz bir yükün altına girmektedirler. Doküman ihtiyaçlarınızı belirlerken mutlaka yatırım bedellerini göz önünde bulundurmalısınız ve ona uygun makine modellerine yönelmelisiniz. Birçok işletme uygun görünen makineleri aldıktan sonra parça ve toner sarfiyatından dolayı satın almış olduğu makineyi atıl duruma almaktadırlar. Ücretsiz ihtiyaç analizi yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralamarında fiyatlar nasıl belirleniyor?

Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralamalarında genel hatlarıyla ücretler yatırım maliyeti ve kullanılan sarf malzeme üzerinden belirlenir. Elbette bu kadarla kalmadığı için tek bir fiyat çıkarmak da mümkün olmamaktadır. Her müşterinin çekim kapasitesi veya kullanım ihtiyaçları doğrultusunda ücretler müşterilerin taleplerine göre değişiklik arz edebilmektedir.

Fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama sisteminde kullanılan cihazlar sıfır mı?

Fotokopi makinesi kiralama sisteminde müşterinin kullanacağı cihazların durumunu Mert Büro Makineleri belirler. Fotokopi makinesi kiralama sisteminde cihazın mülkiyeti müşteriye ait olmadığı için cihazda oluşabilecek herhangi bir arızadan da müşteri sorumlu değildir. Ayrıca kiralık fotokopi sisteminde müşteriye kurulacak fotokopi makinesinin veya yazıcının sıfır olmasından ziyade daha önemli olan kiralık kurulan cihazlara verilen servisin süresi ve kalitesidir. Biz Mert Büro Makineleri olarak kiralık fotokopi sisteminde müşterilerimize depomuzdaki cihaz yoğunluğuna göre çoğu zaman sıfır cihaz kimi zaman da 2.el cihaz kurmaktayız. Ancak 2.el kuracağımız kiralık fotokopi makinelerini veya kiralık yazıcıları iyi bir revizyondan geçirip, gerekli testleri aldıktan sonra sorunsuz bir şekilde müşterilerimize kurmaktayız.

Fotokopi makinesi kiralamak mı yoksa satın almak mı avantajlıdır?

Aylık fotokopi makinesi çıktı adediniz 1.500 kopya ve üzerinde ise fotokopi makinesini kiralamak satın almaktan daha avantajlıdır.
Eğer aylık kopyalarınız 1.500 kopya ve üzeri olup fotokopi makinesini kiralamak yerine satın almayı tercih ederseniz karşılaşacağınız bazı maliyetler aşağıda belirtilmektir;

1-Fotokopi makinesi yatırım bedelini siz karşılayacaksınız.
2-Satın almış olduğunuz yazıcı veya fotokopi makinesinin amortisman maliyeti ile karşılaşacaksınız.
3-Aylık 1.500 kopya ve üzeri için yüksek toner maliyetiniz olacak.
4-Makineniz belli kopyaya geldiğinde parça değişim süreci başlayacak ve değiştirdiğiniz her parça için parça ücreti ödemeye başlayacaksınız.
5-Makine kopya ömrünü tamamlayacak ve yeni fotokopi makinesi satın almak zorunda kalacaksınız.

- Bütün bu maliyetleri toplayıp aya bölersek fotokopi makinesini satın aldığınızda aylık ödediğiniz ücret kiralamadan daha yüksek olduğunuz göreceksiniz.

Daha Fazla Bilgiye İhtiyacınız mı Var?0537 950 1800