Hizmetler

biz kimiz

Kiralama & Satış

İşletmenize özel ihtiyaç planlaması ve analizler yapılır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun fotokopi makinesi kiralama veya fotokopi makinesi satış hizmetleri için işletmenize özel teklif hazırlanır. Size özel tekliflerle, doküman maliyetleriniz minimum seviyeye indirecek, kusursuz baskı yönetim ağı kurulur.

Kiralık fotokopi makinası kurulumunun sonrası devam eden periyodik bakım hizmetimizlerimizin yanında teknik destek ve toner/kartuş desteği sağlanır. Bu şekilde sürpriz maliyetlerle karşılaşmadığınız makinenizi sadece elektrik ve kağıt ile besleyerek tüm sorunlardan kurtulduğunuz sağlıklı çalışma ortamı oluşturulur.

Özetle; fotokopi makinesi kiralama ve/veya yazıcı kiralama gibi hizmetlerimizi Mert Büro'dan satın aldığınızda:

  • Kartuş ve toner masrafı yok!
  • Teknik servis ve bakım ücreti yok!
  • Cihazın yıpranma ya da eskime problemi yok!
  • Makine satın alma masrafı yok!
  • Yerinde teknik servis ya da değişim imkanı nedeniyle zaman kaybı yok!
  • Sürpriz maliyet ve gereksiz stres yok!

Kiralama hakkında daha fazla bilgi almak içinFotokopi Makinesi Kiralamanın Faydalarıbaşlıklı blog içeriğimizi okuyabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al``
biz kimiz

Teknik Servis

Fotokopi makinesi veya yazıcı teknik servisi noktasında kendisini devamlı geliştiren Mert Büro, işletmeniz için en uygun ihtiyaç planlamasını yapmaktadır. Size ait olan fotokopi makinesi için uygun bakım anlaşması için ücretsiz olarak arıza tespiti yapar ve size uygun teklif hazırlar.
Anlaşma sonrası fotokopi makinesi teknik servis hizmeti olarak her ay düzenli temizlik ve bakım hizmeti sunar. İşletmemiz takibini dikkatle yaptığı ürün için sizlere en kısa zamanda ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla işlerinizi mümkün olduğunca yerinde çözerek özellikle zaman kaybı yaşanmamasına hassasiyet göstermektedir.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al
biz kimiz

Sarf Malzeme & Yedek Parça

Mert Büro ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru fotokopi makinesi sarf malzemesi veya parçalarını seçebilmek için servis hizmeti sunmaktadır. Yapılan servis sonrası arıza tespit edilmişse veya talebinize yönelik işletmenize özel teklif hazırlanır. Montaj ve değişim işletmemiz tarafından yapılarak, ürünlerin çalışma kontrolü sağlanır. Hızlı servis ağımızla, ürünlerinizin uzun ömürlü kullanımı sağlanır.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Al