Yanan Dolarlar10.05.2024

Doküman Maliyetinizi Azaltın

Doküman Maliyetinizi Azaltın


İşletmeler aylık sabit olan şirket içi giderlerini azaltmak için birçok yöntem aramaktadır. Personel giderleri, üretim veya hizmet giderleri vb. derken birde şirket içi sabit giderlerin de olması oldukça can sıkıcı hale gelmiştir. Günümüz ekonomisinde işletmeler ellerinde ki tüm imkanları değerlendirerek tasarruf etmeye ve maliyetleri minimuma indirilmeğe çalışmaktadır. Bizler bu yazımızda şirket içi maliyet unsurlarından olan doküman yönetimini ele alacağız. Oldukça zaman kaybı ve zahmetli bir yönetimi olan bu işler bir noktadan sonra can sıkıcı bir hale gelmektedir. Şimdi sizlere birkaç ipucu ile birlikte tavsiyelerimizden bahsedelim.

Satın Alma, Kirala

Doküman işlerinizin başını çeken fotokopi makinesi ve yazıcıları satın almak, işletmenize gereksiz bir yük olarak geri dönmektedir. Satın alma maliyeti fark etmeksizin oldukça fazla boyutlara ulaşabilmektedir. Hele ki makineniz belli bir kullanım süresini geçtiyse, ortaya çıkabilecek sarf malzeme ve yedek parça değişme sıklığı sizi kendi işinize odaklanmaktan alı koyacaktır. Oluşabilecek maliyetler can sıkıcı hale gelmeden sizde fotokopi makinesi kiralayarak sarf malzeme, toner ve teknik servis gibi hizmetleri makine sahibine devrederek makinenizi sadece elektrik ve kağıt ile besleyerek tüm sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Muadil Toner ve Parça Kullan

Yüksek çekim maliyetlerinin yanı sıra işletmelerin en büyük dertlerin bir diğeri de orijinal yedek parça ve tonerlerinin neredeyse sıfır fotokopi makinesiyle aynı maliyetlerde olmasıdır. Çoğu zaman orijinal toner ve yedek parçaların fiyat yüksekliğinden ötürü işletmeler doküman cihazlarını kullanamaz hale gelmektedir. Bu konuda uzman ekiplerden profesyonel destekler alarak işletmenizdeki cihazlar için en uygun ve kaliteli muadil toner ve yedek parçaları tercih edebilirsiniz. Bu sayede doküman maliyetleriniz %80 gibi büyük bir düşüş sağlayacaktır.

Ankara’da 25 yıldır fotokopi makinesi kiralama-satış-teknik servis hizmetiyle faaliyet gösteren işletmemize aklınıza takılan her türlü soruda destek almak için ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

#ankara fotokopi makinesi kiralama#fotokopi makinesi kiralama#fotokopi teknik servis#yazıcı kiralama#muadil toner

Beğendiyseniz İçeriğimizi Paylaşmayı Unutmayın!

Yeni Bloglardan Haberdar Ol

En güncel yazılarımızı ve yeniliklerimizi kaçırmamak için haber bültenimize abone olun!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara'nın fotokopi kiralama firması olarak, işletmenizin verimliliğini artırmak için buradayız! Yazıcı seçimi, mürekkep tasarrufu ve daha fazlasıyla ilgili bilgileri keşfedin.

bir kedi

Fotokopi Makinesi Kiralamanın Faydaları

Fotokopi makinesi kiralama sistemi önerilen ekonomik yöntemlerden biridir. Detaylı bilgi için tıklayın!

Sosyal medya ruh sağlığınıza ciddi şekilde zarar veriyor yazılı bir telefon kabı.

Sosyal Medya Detoksu Nedir, Nasıl Yapılır?

Sosyal medya ile bundan sonra daha mutlu, daha sağlıklı bir ilişkiye sahip olmanıza yardımcı olacak 8 fikir önerisi..

Bir tabak üzerinde kızarmış ekmek dilimleri ve haşlanmış yumurta görseli.

2021 Kahvaltı Trendleri ve Ofis Çalışanları İçin Kahvaltı Tarifleri

2021'in merak edilen kahvaltı trendleri, ofis çalışanları için kahvaltı tarifleri, kahvaltıda sağlıklı içecek önerileri...